GalaxiForum

Geri git   GalaxiForum > .....::::: Sinama :::::..... > Sinama > Film Eeştiri Ve Önerileri

Seçenekler
Alt 27-03-2016, 08:15   #1
TuFaN34
Super Moderator

TuFaN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ünvan
Rep:: 13
Rep Puanı : 65
Rep Derecesi : TuFaN34 is on a distinguished road
Teşekkür durumu
Teşekkür Etti: 4
11 Mesajınıza 11 Teşekkür Edildi
Standart batman v supermen filim yorumu

Sponsored Links
Batman v Superman film yorumu Yorum bölüm 1 "
www.galaxiforum.com - [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Beklediğimiz günler geldi ve ben 4Dx te bu filmi izleme şansına ulaştım, öncelikle ; Dc evrenini bilmeyen , karakterlerden haberi olmayan ( lex, aqua,flash,cyborgvs) , adalet ligi nedir, nasıl kurulmuş, kuruluş aşamaları , hiç animasyon izlememiş , man of steel i izlememiş , sadece kuru kuruya batman ile süpermen in kapışmasını izleyecek ve sonunda hadi bklm kim kazancak diyen tayfa varya gelmiş izlerken dahi cahil sohbetler edip sonra filmin puanı beş felan diyor ! Diğer yandan Marvel gibi eğlenceli değil diyen tayfa var . Birde Dc yi takip edip mutsuz yada mutlu olan iki tayfa var. İzleyici profilini kategoriye ayırdıkmı evet . İlk tayfa ile zaten muhattap olmam . Ne diim şimdi hiç bişeyden haberi yok kapışma izlemeye gelmiş.

Yorum 2

Bu film , Man of steel ile başlayan ( süpermen i tanıtan film ) BvS ile ana filmin yani Adalet Ligi filmin ön hazırlığı niteliğidir. Marvel ne yaptı kahramanların önce tek tek filmini yapıp birleştirdi , burda da ön tanıtım ile girip şimdi tek tek filmleri çekip sonra adalet ligini çekecekler , ozaman bir filmde daha çok kahraman izleyeceğiz.

Ben Afleck harika olmuş , konu gayet güzel, görsellik muhteşem, dark -dram epic aksiyon hepsi yeterince var. Bulmak istedikten sonra keşke öyle olsaydı böyle olsaydı bunların sonu yok. Adamlar yapmış , Nolan bile bu filmin yapımında var. Dediğim gibi uzun bölümlü bir serinin sadece çok başı , 2,5 saate 3 karakteri sığdırmak kolay değil .

Film gibi film , hayallerimizi beyaz perdede izlemek keyif verdi bana . Filme rezalet , çöp , yok 4 puan yok 5 puan yokl geekyapar gibi 6,25 ayıp şeyler bunlar, sinema sever böyle demez . 1978 doğumluyum çok film izledim . Tüm marvel ve dc leri izledim .

Benim puanım 8
TuFaN34 is nu online   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Tags
batman, filim, supermen, yorumu

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler