GalaxiForum

Geri git   GalaxiForum > .....::::: Sinama :::::..... > Sinama > Film Eeştiri Ve Önerileri

Seçenekler
Alt 21-08-2016, 05:51   #1
kuzey
Administrator

kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ünvan
Rep:: 13
Rep Puanı : 95
Rep Derecesi : kuzey is on a distinguished road
Teşekkür durumu
Teşekkür Etti: 0
16 Mesajınıza 17 Teşekkür Edildi
Standart room- gizli dünya

Sponsored Links
Merhaba arkadaşlar şimdi size önereceğim film bir dram filmi. Filmin konusunu açıklamadan önce size film hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum.
www.galaxiforum.com - [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Birincisi şu; Bu film Emma Donoghue’nun Aynı adlı çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan film arkadaşlar.

İkincisi ise; Bu film en iyi yönetmen, en iyi uyarlama senaryo, en iyi film ve en iyi kadın oyuncu dallarında Oscar’a aday gösterilmiştir. Filmimizin baş rol oyuncusu olan Brie Larson bu filmle en iyi kadın oyuncu ödülünü de almıştır. Aynı zamanda bu film Altın Portakal adlı ödül töreninde de birçok dalda aday olarak gösterilmiş ve yine filmimizin baş rol oyuncusu Brie Larson bu ödül töreninde de en iyi kadın oyuncu ödülünü almmıştır.

Filmimizin oyuncuları; Brie Larson, Jacob Tremblay, Joan Allen, William H. Macy’dir arkadaşlar.

Filmimizin konusuna gelirsek; 17 yaşında bir kadın olan Joy ( Brie Larson) bir adam tarafından kaçırılır. Tam 7 yıl boyunca bir evin arka bahçesinde ki barakada yaşamını sürdürür. Kaçıran kişi olan Old Nick ne yazık ki kadına tecavüz eder. Daha sonra Jack (Jacob Tremblay) adında erkek bir çocuk dünyaya getirir. Oğluyla birlikte bu barakada dış dünyadan tamamen habersiz bir şekilde yaşarlar. Ama artık Joy daha fazla dayanamaz ve bu barakadan kaçmak için oğlu ile birlikte planlar yapmaya başlar.

Evet arkadaşlar filmimizin konusu yukarıda yazdığı gibidir. Açık konuşmak gerekirse ben filmden çok etkilendim. sizinde etkilenecğinizi düşünüyorum
kuzey is offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Tags
dunya, gizli, room

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler